Moje ulubione kosmetyki od Laura Mercier

stycznia 29, 2019


Dawno nie pisałam tutaj o kosmetykach, a każdego dnia testuję nowości. Dzisiaj przychodzę do Was z marką Laura Mercier, o której wspominałam dwa lata temu – KLIK. Wtedy dopiero zaczynałam ją poznawać, a dzisiaj mam kilku swoich ulubieńców.

Ostatnio miałam wykonany makijaż przez makijażystkę marki i zachwyciło mnie wiele produktów, które wprowadziłam do mojej codziennej rutyny. Od dawna moim faworytem był puder Translucent, który jest zdecydowanie najlepszym kosmetykiem z tej kategori, którego używałam kiedykolwiek. Utrwala make- up na  mojej buzi na wiele godzin i nigdy mnie nie zawodzi. Jedno opakowanie wystarczy na wieleee miesięcy (mam wrażenie, że nigdy się nie kończy, haha). Dzisiaj przychodzę do Was z:

- Podkładem – Silk Creme Oil Free, który zachwycił mnie swoją trwałością. Mimo że lekko i świeżo wygląda na twarzy, to zakrywa wszystkie niedoskonałości. Na makijażu byłam z samego rana – w ciągu dnia robiłam wiele rzeczy, a i tak wyglądał świetnie aż do wieczora.


- Puder utrwalający korektor pod makijaż –   Szczerze mówiąc, nie miałam pojęcia, że taki produkt istnieje. Dzięki swoim delikatnym drobinkom nie wygląda ciężko. Koniecznie musicie go sprawdzić!

- Korektor  Flawless Fusion- zdecydowanie mój drugi ulubieniec zaraz po pudrze. Świetnie sprawdza się pod oczy i na drobne wypryski. 
Dajcie znać, czy znaliście tę markę wcześniej? Swoją drogą założycielka – Laura Mercier jest znaną makijażystką, która zna potrzeby kobiet i na ich bazie tworzy wszystkie kosmetyki.

You Might Also Like

0 komentarze