Gdzie zjeść w Łodzi- Cud Miód / Miejsce ze Smakiem

stycznia 30, 2019

Dzisiaj przychodzę do Was z drugim wpisem, który przygotowałam wspólnie z likierami Saska. Tym razem odwiedziłam w ramach akcji Miejsce ze Smakiem restaurację Cud Miód, która mieści się w klimatycznym pałacyku położonym w Łodzi.  Na moje kulinarne podboje zabrałam ze sobą Olciiaka, która wcieliła się w rolę mojego fotografa.Cud Miód

To był fajny dzień, który rozpoczął się od wyprawy pociągiem. Następnie poszłyśmy  do Cud Miód na obiad. Ja zdecydowałam się na ciepłą herbatę, fileta z kurczaka z  gotowanymi warzywami oraz Saską o smaku wiśni, która działa rozgrzewająco, kiedy za oknem są temperatury ok. 0 stopni C. Ola natomiast zamówiła żeberka, które były rewelacyjnie podane i smakowały wyśmienicie. Bardzo spodobał mi się minimalistyczny sposób podania potraw. Całe wnętrze jest bardzo klimatyczne i przytulne. Wszystko dobrze ze sobą współgra. Jest mnóstwo miejsca i przestrzeni, więc śmiało można przyjść tutaj na obiad z całą rodziną. W menu znajdziemy w większości pozycje z polską kuchnią. Warto dobierać odpowiednie trunki do tego, co zamawiamy. W karcie znajdziecie sporo pozycji likierów Saska, które do takich polskich potraw pasują jak ulał!

Po pysznej uczcie pojechałyśmy do Manufaktury, a później zrobiłyśmy spacer przez całą ulicę Piotrkowską, podziwiając architekturę Łodzi. To był naprawdę udany wyjazd.  Uwielbiam od czasu do czasu odwiedzić to miasto, ponieważ mam z nim związanych wiele wspomnień. Kiedyś często przyjeżdżałam tutaj na Fashion Weeki, których niestety nie są już organizowane.


Dajcie znać w komentarzach: Kto z Was jest z Łodzi?

You Might Also Like

1 komentarze