Moja poranna rutyna - kawa / Otwarcie Pop Up Store Nespresso

listopada 02, 2018

W moim przypadku dzień bez filiżanki tego napoju to dzień stracony, dlatego codziennie rozpoczynam go od filiżanki ulubionej kawy. 

Szukając idealnego ekspresu, kierowałam się:

- funkcjonalnością
- dobrą ceną
- designem
- oraz najważniejsze: smakiem.

Niedawno miałam okazję uczestniczyć w wydarzeniu Nesspreso Master Origin – tam posmakowałam nowych pięciu kaw: Nicaragua, Ethiopia, India, Indonesia i Columbia. Od razu skojarzyły mi się z podróżami. Każda kapsułka jest specjalnie wypalana i przygotowana zgodnie z miejscowymi tradycjami. 27 października w galerii Promenada w Warszawie odbyło się otwarcie pierwszego w Polsce Pop Up store Nesspreso. Poznałam nowe przepisy na kawę z sokiem grejfrutowym oraz skórką cytryny lub wersję z bananem i syropem bananowym... pycha! Na miejscu znajdziecie tak ogromny wybór kawy, że nie miałam pojęcia, na którą się zdecydować. Przy okazji spotkałam Anię Oleksak, która jest specjalistą, jeżeli chodzi o kawę – jako jedyna Polka jest sędzią w międzynarodowych zawodach kawowych!Moim faworytem jest Ethiopia, która ma w sobie nutę owoców cytrusowych. Jej zapach roznosi się w całym mieszkaniu i naprawdę budzi mnie do życia. Od razu dzień staje się lepszy, a ja spokojnie mogę iść i szykować się na kolejne wyzwania.
Dajcie znać, czy próbowaliście kiedyś tej kawy?Fot. Rafał

You Might Also Like

4 komentarze

 1. uwielbiam kawę :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Też od jakiegoś czasu używam takiej kawy z kapsułkami

  OdpowiedzUsuń
 3. Kawa to jeden z tych nałogów, których póki co nie chcę się pozbywać ze swojego życia. Rzeczywiście to pewnego rodzaju rytuał poranny, też zaczynam dzień od kawy i nie wyobrażam sobie, żeby nie mogła jej pić.

  OdpowiedzUsuń
 4. Uwielbiam kawę i za nic w świecie bym z niej nie zrezygnowała. Pijam codziennie! Ekspres na kapsułki to duża wygoda.

  OdpowiedzUsuń