Wyrażenie swojego stylu- razem z TK Maxx #NoOutfitClash

czerwca 28, 2018

Niedawno miałam okazję być na fantastycznym spotkaniu z marką TK Maxx, gdzie głównym tematem było hasło #NoOutfitClash. Co oznacza to hasło? Eksperymentowanie, bawienie się modą i indywidualność. Uwielbiam wyróżniać się z tłumu i nie wstydzę się ubierać inaczej niż reszta. Trendy są ważnym aspektem naszego życia, w przeróżnych kategoriach, takich jak moda, design lub kierunki podróży.


TK Maxx to niekończące się możliwości otwarcia się na różne nowe rozwiązania oraz odnalezienie prawdziwych perełek, które  niepowtarzalne. Dzięki nim możemy wyróżniać się z tłumu i poczuć się wyjątkowymi. Pod jednym dachem każdy klient znajdzie coś dla siebie - rockowe buty, kwieciste sukienki, lniane spodnie lub eleganckie torebki.  Jak wiecie – ja zaglądam tam od lat i w mojej garderobie wisi mnóstwo produktów, które udało mi się upolować w tym czasie.

W pierwszym etapie wydarzenia znalazł się czas na liczne rozmowy o modzie, spotkanie ze znajomymi oraz kawę. To cudownie móc spotkać się z koleżankami po fachu w przepięknym miejscu, gdzie można omówić wszystkie ważne tematy. Następnie przyszedł czas na warsztaty z kostiumografką Elwirą Rutkowską, które polegały na ubraniu papierowych laleczek (pamiętacie tę zabawę z dzieciństwa?). Tematem przewodnim był oczywiście #NoOutfitClash. Ile było przy tym frajdy! To powrót wspomnień z dzieciństwa.Jeżeli macie ochotę pokazać mi swój styl, dodajcie pod swoim zdjęciem wyżej wymieniony # oraz #ashplumplum. Chętnie zobaczę, w jaki sposób Wy wyrażacie siebie.

Zdradzę Wam sekret – przez cały czerwiec i lipiec trwają w TK Maxx wyjątkowo duże tematyczne dostawy produktów (w każdym tygodniu innych!) – najbliższy czas stoi pod znakiem sportowej odzieży letniej dla całej rodziny

You Might Also Like

0 komentarze