Akcja charytatywna TK Maxx & Bizuu

maja 22, 2018

Bardzo się cieszę, że mogę kolejny raz uczestniczyć w akcji charytatywnej zorganizowanej przez TK Maxx. Tym razem z okazji Dnia Dziecka do współpracy została zaproszona polska marka Bizuu, która zaprojektowała limitowaną kolekcję przypinek i breloków. Dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na rzecz podopiecznych programu AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI.


Kolekcja jest dostępna we wszystkich sklepach TK Maxx w Polsce od 15 maja, więc każdy z Was może wesprzeć dzieciaki z Akademii Przyszłości. W skład unikatowej kolekcji charytatywnej wchodzą dwie bandanki oraz cztery przypinki. Cena jednej bandanki wynosi 12,99 zł, a jednej przypinki 4,99 zł! Nie dość, że możecie pomóc, to jeszcze Wasza garderoba zyskuje efektowny gadżet. Przy kasach rozstawione są też puszki, do których możecie wrzucić dowolną kwotę na rzecz Akademii. Cały dochód ze sprzedaży przekazany jest na Akademię Przyszłości, pomagającą prawie 2000 dzieciaków z całej Polski, które mierzą się z najróżniejszymi problemami i pokonują swoje słabości!


Ja już swoje przypinki oraz bandanki mam! Teraz czekam na Wasze fotki :) Pomagamy?

Fot. Klaudia

You Might Also Like

4 komentarze

 1. Super akcja!

  Zapraszam do siebie w wolnej chwili!
  Miłego wieczoru, xx Bambi

  OdpowiedzUsuń
 2. Wspaniały trencz i te kolorowe przypinki ;-) Do stroju użyłaś szpilek czy butów na obcasie? Garnitur damski jest po prostu szałowy :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Często kupuje w tk maxxie :) Nigdy wcześniej nie wiedziałam o isteniniu marki bizuu, ale na prawde mają uroczę rzeczy :* Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetna sprawa z tymi przypinkami!! :)

  Buziaki,
  www.twinslife.pl (klik)

  OdpowiedzUsuń