Pomysły na prezenty świąteczne

grudnia 13, 2017

Uwielbiam okres Świąt i kupowanie prezentów dla moich bliskich. Jeżeli śledzicie moje social media, to doskonale wiecie, że większość prezentów udało mi się upolować w TK Maxx – i to w cenach do 60% niższych od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie! Znajdziecie tam upominki dla swoich bliskich – niezależnie od tego, czy są fanami mody, dodatków do domu czy kochają nowinki technologiczne.

Moja mama jest miłośniczką mody -lubi wyróżniać się z tłumu. Ma swój indywidualny gust, dlatego wchodząc do sklepu od razu udałam się do działów do z akcesoriami i obuwiem. Mi udało się upolować koronkowe botki ze złotymi tłoczeniami. Dla mojego taty ciężej jest trafić z prezentem, ponieważ zawsze uważa, że nic mu nie potrzeba. Jednak przemierzając półki można znaleźć tyle inspiracji i gadżetów pochodzących z najdalszych zakątków świata, z których każdy się ucieszy. Ja postawiłam na szalik – jest to uniwersalny i praktyczny upominek :). Moja przyjaciółka prowadzi bloga kulinarnego i wiem, że gadżetów kuchennych nigdy za wiele, a wybór- zestawów noży, ozdobnych desek do krojenia lub porcelany jest ogromny, dlatego bez wahania ruszyłam w stronę działu dla domu, gdzie bez problemu upolowałam dla niej wyjątkowy prezent.

TK Maxx to idealne miejsce na świąteczne zakupy. Sklep oferuje ogromny wybór produktów, które idealnie sprawdzą się na prezent – od znanych marek i projektantów, w cenach do 60% niższych od regularnej ceny sprzedaży w Polsce i na świecie. Dzięki temu Wasz portfel mocno nie ucierpi przed świętami. Zawsze słucham osób z mojego otoczenia i zapisuję pomysły o wiele wcześniej, ale czasami lubię pobuszować między sklepowymi pułkami i poszukać kolejnych inspiracji. Na wejściu do sklepu witają nas pomysły takie jak: zestawy kosmetyków, słuchawki, zegarki, odzież do ćwiczeń i wiele innych. Doskonałym prezentem jest również karta upominkowa TK Maxx, którą kupić można w każdym z 39 sklepów na terenie całej Polski lub tutaj (KLIK). Karta jest bezterminowa, więc obdarowana osoba może wykorzystać ją w dowolnym momencie. Karty mają piękne wzory, więc… polecam!
Ja już nie mogę się doczekać, kiedy ułożę pod choinką te wszystkie prezenty i w święta zobaczę uśmiechy na twarzach moich bliskich :)

You Might Also Like

6 komentarze