Laura Mercier- marka kosmetyczna, którą musisz poznać

czerwca 30, 2017

Na moim blogu zaczęłam serię wpisów o markach, których możecie nie znać, a bardzo chciałabym je Wam zaprezentować. Poprzedni post dotyczył rewelacyjnej marki perfum – KLIK. Tym razem przychodzę do Was z marką kosmetyczną, którą już od dawna chciałam przetestować. Nawet nie wiecie, jak ucieszyłam się, kiedy w mojej skrytce e-mailowej dostrzegłam wiadomość z zaproszeniem na warsztaty Laura Mercier. Niestety okazało się, że tego dnia miałam ważne zaliczenia na uczelni i w 100% musiałam poświęcić się nauce. Tym bardziej cieszę się, że miałam okazję sprawdzić skuteczność tych produktów na mojej twarzy.


1. PODKŁAD


Niestety bardzo łatwo się rumienię, więc zazwyczaj od podkładu wymagam mocnego krycia. Pomimo tego, że nie mam problemów skórnych, wolę mieć pewność, że np. na ważnym spotkaniu w pewnym momencie nie zrobię się czerwona jak burak. Ten podkład jest bardzo naturalny i lekki. Czasami nie mamy ochoty na uczucie mocnego makijażu na twarzy, a najchętniej w ogóle nie chciałybyśmy go mieć. Ten podkład w takich chwilach sprawdzi się świetnie. Sprawi, że nie będziecie się świecić i wyrówna koloryt Waszej skóry, a dodatkowo będziecie miały wrażenie, jakby wcale go nie było. Sama twórczyni tych kosmetyków miała na celu stworzenie produktów do tzw. "make-up no make-up".2. KOREKTOR


To chyba mój faworyt z dzisiejszego wpisu. Jestem uzależniona od korektorów pod oczy. Często się nie wysypiam i pod moim oczami tworzą się worki, które zawsze pragnę jak najszybciej zakryć. Na początku zdziwił mnie dość mało typowy aplikator, ale przyznam szczerze, że bardzo przyspiesza mi poranny makijaż.3.BRONZER


Na wstępie muszę Was przeprosić, że mało estetycznie wygląda na zdjęciach, ale testuję go już od ok. 2 tyg i nie umiem utrzymać kosmetyków w idealnym porządku. Zawsze mam problem z bronzerami. Uwielbiam mieć podkreślone kości policzkowe, ale zawsze boję się, że przesadzę z ilością produktu. Z tym bronzerem Wam to nie grozi. Bardzo przyjemnie się go nakłada i dodatkowo jest bardzo wydajny.


Tak jak wyżej wspominałam, tę markę testuję dopiero od 2 tygodni, więc są to moje pierwsze wrażenia i opinie. Dajcie znać, czy wcześniej słyszeliście o Laura Mercier?

You Might Also Like

1 komentarze