Outfit Format- Dlaczego warto inwestować w polską mode?

kwietnia 20, 2017

Outfit Format to Polska marka, którą miałam okazję poznać na samym początku działalności. Razem ze znajomymi robiliśmy wyprzedaż szafy i szukaliśmy w centrum Warszawy pomieszczenia w którym moglibyśmy ją zorganizować. Na przeciw wyszła nam p.Agnieszka- właścicielka marki, która  razem z siostrą wypełnila duża lukę na mapie polskiej mody. Bardzo spodobało mi się to,że chętnie zgodziły się na projekt, który zaproponowaliśmy. Uwielbiam ludzi, którzy maja otwarte umysły na nowe wyzwania, śledząc na bieżąco  trendy nie tylko te na wybiegach ale i w branży na całym świecie oraz przedewszystkim kochają modę. Koncept OF od razu przypadł mi do gustu. Minimalistyczne formy, nie banalne konstrukcje i paleta barw, która idealnie wpisuje się w mój gust. Kto jest ze mną już od dłuższego czasu to pewnie pamięta sesję z czarna oversizową sukienką, która do dnia dzisiejszego jest jedną z moich ulubionych.


Odkąd pamiętam zawsze zwracałam uwagę na jakość tkanin i kroje. Wolę w mojej szafie posiadać mniej rzeczy ale same dobre jakości, które posłużą mi na wiele lat i będą świetnie ze sobą współgrały. Już nie mam rano problemów " co ubrać" bo wszystko do siebie  pasuje. Moja sylwetka jest dość problematyczna i ciężko odnaleźć mi odzież, która będzie dobrze się na mnie układała. Kiedy pokazałam koszulę z tego wpisu na moim snapchat po 15 minutach dostałam sms od mojej mamy- " Wygląda jak szyta na ciebie". W Outfit Format dzięki bardzo dobrze przemyślanych krojach, możemy poczuć sie jakby dana rzecz była szyta  na naszą miarę. Właśnie to cenię sobie w Polskich  projektach i bardzo ciesze się,że w naszym kraju mamy taką perełkę.

Zarówno koszula jak i płaszcz pochodzą z wiosenno-letniej  kolekcji marki. Jeżeli macie ochotę zobaczyć pozostałe pozycje na sezon ss 17 to zapraszam na (KLIK). Dajcie znasz czy kojarzycie Outfit Format :)

coat,shirt- Outfit Format
pants-reserved
shoes-zara
coat-acne

for. Rafał

You Might Also Like

1 komentarze