Dwie różne sylwetki i te same stylizacje

stycznia 20, 2017


Tworząc sesję zaliczeniową na studiach, postanowiłam pokazać Wam takie same lub podobne stylizacje, które miałam już na blogu. Moja sylwetka jest bardzo problematyczna i często wiele rzeczy układa się u mnie inaczej niż np. u dziewczyn z małym biustem. Postanowiłam, że przy tworzeniu kolejnych sylwetek będę się starała bardziej podkreślać moje "kobiece kształty", które przez bardzo długi czas zakrywałam. Teraz robiąc zakupy, staram się kilka razy przemyśleć, czy konkretna rzecz będzie odpowiednia dla mojej sylwetki. Czasami zdarza mi się jeszcze mieć małą słabość do luźnych swetrów lub bluz, ale mam nadzieję, że nie często będę Wam je prezentować.
Jak wiecie, na mojej uczelni jest mnóstwo interesujących przedmiotów, a jednym z nich jest fotografia. Zadaniem na koniec semestru było:


1) Znalezienie modelki
2) Dobranie odpowiednich stylizacji
3) Wykonanie zdjęć lookbook i pacshot
4) Obróbka zdjęć.


1)2)


3)Początkowo planowałam dobór androgenicznej modelki o ciemnych włosach, ale ostatecznie przed moim obiektywem stanęła piękna Klaudia. Mam nadzieję, że taki wpis przypadnie Wam do gustu.

You Might Also Like

4 komentarze

 1. Super wpis i myślę że to genialny pomysł z drugą modelka.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo fajny wpis :) modelka jest piękna :)

  www.ladyagat.com

  OdpowiedzUsuń
 3. the model you pick, where would you like to meet her, and so forth. We promise that your character and all data, you give us are ensured and regarded; no data will be shared with anyone other.Escorts Service in Gurgaon

  OdpowiedzUsuń