Fashion Week 2/2

listopada 06, 2013

Siedzę właśnie padnięta i postanowiłam, że będzie to idealny moment do napisania drugiego i ostatniego postu o Fashion Weeku. Miałam w planie dwie dodatkowe notki z pokazów, jednak ja tam pracowałam i byłam tylko na kilku pokazach, więc nie chciałabym być nieobiektywna i powielać słowa innych bloggerów. Mam nadzieję, że już w następnej edycji uda mi się pójść na wszystkie pokazy. Stojąc na stoisku FashionTv miałam możliwość obserwowania przechodniów i naprawdę zaczerpnęłam wiele inspiracji. Zadając sobie pytanie, czy jeszcze raz chciałabym pojawić sie na fashion weeku odpowiadam - tak! Uważam, że z edycji na edycje ranga tego eventu wzrasta i za każdym razem jest lepiej dopracowana.
Wcześniej pisanie posta było kwestią kilku dni, ponieważ nie miałam komputera i trudno było mi działać. Jednak dziś otrzymałam swój pierwszy komputer i będzie mi o wiele łatwiej.
Zdjęcia, które są podsumowaniem tych kilku dni w Łodzi, zostały zrobione przeze mnie lub znalezione w internecie. Niestety sama robiłam mało, ponieważ chciałam skupić się w 100% na pracy. Dużo zdjęć pochodzi z mojego instagrama @ashplumplum.












Ash;*

You Might Also Like

5 komentarze