Fashion Week Poland

września 03, 2013

Wielkimi krokami zbliża się Fashion Week Poland i uwierzcie mi, że myślę teraz o tym dniami i nocami. Bardzo chciałam pojawić się na edycji wiosennej, niestety z powodów osobistych nie miałam możliwości wyjazdu z mojego miasta rodzinnego. Jednak tym razem marzy mi się pojawić i to co chciałabym założyć planuję oraz szyję już od początku wakacji ... Wiem że to szalone, jednak nie mam czasu usiąść i uszyć coś w kilka godzin, dlatego gdy znajdę wolną chwilę projektuję , szyję i wymyślam nowe kreatywne ubrania. Czas wykonania danej kreacji przez natłok obowiazków, jest bardzo długi. Oczywiście na bieżąco śledziłam poprzednią edycję i tylko ze "zdrowa zazdrością" oglądałam zdjęciaz pokazów/ showroomów. Został miesiąc z małym hakiem do tego eventu, więc postanowiłam przypomnieć wam i przy okazji sobie, co działo się w Łodzi kilka miesięcy temu. Szczerze mówiąc,patrząc na niektóre kolekcje moja buzia z zachwytu sięga ziemi. A wy co sądzicie o takich wydarzeniach ? Wolicie oglądać trendy w gazetach / na blogach / czy pokazach zdolnych projektantów ?

Zdjęcia wypożyczyłam z fanpaga FWP, niestety sama nie miałam okazji tak jak pisał być .

Ash;*

You Might Also Like

7 komentarze

 1. Fascynujące :)

  www.kraina-kosmetykow.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Miałam okazję być jeden dzień na wiosennej edycji Fashion Week. Wspaniale spędziłam tam czas. Chciałabym jeszcze wziąc udział w tym evencie. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. chciałabym kiedyś uczestniczyć w takim evencie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. też bym bardzo chciała tam być, tym bardziej, że mieszkam w Łodzi ale w tym roku nie będzie mi dane niestety odwiedzić FWP :(

  mrsvain.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Prawdopodobnie już niedługo się tam znajdziesz :). Jak się chce, to nie ma rzeczy niemożliwych. Bardzo podoba mi się wcześniejszy post z mamą. Moja niestety nie podziela pasji bloggowania i mody :D.

  nemshar.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja oglądam te stroje na blogach i w gazetach. Na razie :]!

  OdpowiedzUsuń